درباره ما

شرکت بهارآرام از سال 1375 به عنوان یک شرکت بازرگانی و فعال در بخش صادرات و واردات شروع به فعالیت نمود.

فعالیت شرکت بهارآرام در دو میوه آسمانی خلاصه میشود.

صادرات میوه انار و آب انار به کشورهای مختلف از جمله ایالات متحده، ژاپن، کره جنوبی، لبنان و .....

واردات روغن زیتون از اسپانیا، سوریه، ترکیه، یونان، تونس و ....

حضور فعالانه در بازار روغن زیتون کشور و تعهد خدشه ناپذیر به اولویت کیفیت بر کمیت جایگاهی رفیع برای شرکت بهارآرام ایجاد کرده است بطوریکه روغن زیتون بهارآرام در میان قریب به اتفاق کارخانجات شیشه پرکنی به عنوان یک نام شناخته شده مورد وثوق و اعتماد قرار گرفته است و به عنوان یک برند موفق در فضای تجارت از آن یاد میشود.

شرکت بهارآرام یکی از بزرگترین مجموعه های فعال در صنعت روغن کشور دارای بیش از دو دهه سابقه فعالیت میباشد. بطوریکه با عضویت در هیات مدیره شورای ملی زیتون ایران و همکاری با شورای بین المللی زیتون از یک سو و عضویت در هیات مدیره اتحادیه ملی تولیدکنندگان، صادرکنندگان و واردکنندگان محصولات کشاورزی از بستر همکاری با کلیه سهام داران دخیل اعم از کشاورزان، تولید کنندگان و مصرف کنندگان و حضور در کلیه حلقه های زنجیره ارزش برخوردار است.

شرکت بهارآرام بعد از سال ها حضور در بازار روغن زیتون و اخذ مشاوره با شرکت های تراز اول فنی مهندس در زمینه روغن زیتون و بررسی کامل ابعاد و حدود بازار و مطالعه نقاط ضعف و فرصت های نهفته در این بخش از صنایع غذایی و کشاورزی بر خلاف سایر تولیدکنندگان مصمم گردید تا از بازار مصرف به سمت تولید حرکت کند موضوعی که در حقیقت شرایطی را فراهم می اورد که پیش از هرگونه تولید انواع فراورده ها، عمیق ترین خواسته ها و نیازهای بازار مورد بازبینی چندباره قرار گیرد و کلیه ریسک های مرتبط با تولید ارزیابی و مدیریت گردد.

ما براین باوریم که به ارزش های دارویی روغن زیتون به اندازه کافی پرداخته نشده است و جایگاه روغن زیتون با خواص دارویی معجزه آسا در قفسه های داروخانه کشور برای برند وارولا خالی است و وارولا در نظر دارد تا این جایگاه را بزودی پر کند.